Strona głównaNasze kompleksyOferty last minuteOferty first minuteWarunki wynajmuTransferyPoradnikO nasKontakt

Wakacje w Bułgarii

tylko z nami!
Oferujemy pod wynajem apartamenty w Bułgarii na północnym i południowym wybrzeżu Morza Czarnego. Jeśli noclegi w Bułgarii są tym czego szukasz - nie mogłeś trafić lepiej!

dowiedz się więcej...

Walentyna noclegi - znalezionych ofert: 3

Wybrane kryteria
    Miejscowość:   

Kraniewo

   
    Kompleks: 

Walentyna 


Apartament Walentyna 6+2
Nr oferty: 19
noclegi w Kraniewie - Walentyna - Apartament Walentyna 6+2
Apartament 4 pokojowy położony na terenie kameralnego kompleksu z dużą ilością otwartej przestrzeni, placem zabaw, dużym basenem z leżakami i parasolami (bezpłatne), boiskiem do siatkówki i ogrodem. Polecamy na wypoczynek rodzinny z dziećmi.
 • Apartament
 • od 424 zł
  do 669 zł/nocleg
 • max. 9 osób
 • min. noclegi: 7
 • plaża 0.5 km

Apartament Walentyna 4+2
Nr oferty: 3070
noclegi w Kraniewie - Walentyna - Apartament Walentyna 4+2
Apartament 3 pokojowy położony na terenie kameralnego kompleksu z dużą ilością otwartej przestrzeni, placem zabaw, dużym basenem z leżakami i parasolami (bezpłatne), boiskiem do siatkówki i ogrodem. Polecamy na wypoczynek rodzinny z dziećmi.
 • Apartament
 • od 357 zł
  do 468 zł/nocleg
 • max. 7 osób
 • min. noclegi: 7
 • plaża 0.5 km

Apartament Walentyna 2+2
Nr oferty: 3072
noclegi w Kraniewie - Walentyna - Apartament Walentyna 2+2
Apartament 2 pokojowy położony na terenie kameralnego kompleksu z dużą ilością otwartej przestrzeni, placem zabaw, dużym basenem z leżakami i parasolami (bezpłatne), boiskiem do siatkówki i ogrodem. Polecamy na wypoczynek rodzinny z dziećmi.
 • Apartament
 • od 281 zł
  do 370 zł/nocleg
 • max. 5 osób
 • min. noclegi: 7
 • plaża 0.5 km

Popularne oferty
noclegi w Kraniewie - Walentyna - Apartament Walentyna 6+2
noclegi w Elenite - Privilege Fort Beach - Privilege (apt. 3 pokojowy)
noclegi w Elenite - Marina/Panorama - Marina/Panorama (apt. 2 pokojowy)
noclegi w Elenite - Privilege Fort Beach - Privilege (apt. 2 pokojowy)

Pracujemy od poniedziałku
do piątku, od 9:00 do 17:00

Numer telefonu: 667 722 126

Kontakt e-mailowy:
Formularz kontaktowy
Kraniewo
Kraniewo to urocza, stosunkowo mała miejscowość położona na północnym wybrzeżu Morza Czarnego, niedaleko słynnych Złotych Piasków i Albeny. W niczym nie przypomina ona tłocznych, głośnych i drogich kurortów takich jak np. Słoneczny Brzeg na południu, dlatego polecamy Kraniewo szczególnie dla rodzin z dziećmi. Można tu znaleźć mnóstwo atrakcji, ale największą jest niewątpliwie plaża i morze. Plaża w Kraniewie jest piaszczysta, bardzo szeroka i długa. Zejście do morza jest łagodne. Plażą można dojść do miejscowości Albena na północ od Kraniewa.

W miejscowości znajduje się mnóstwo knajpek, restauracji i sklepów. Jest tutaj również niewielki bazar i apteka. Z centrum miasteczka odchodzą autobusy do Warny, Złotych Piasków i Balcziku. W oddalonych o kilka kilometrów Złotych Piaskach znaleźć można wspaniały Park Wodny “Aquapolis”. Natomiast nieopodal Balcziku znajdują się dwa profesjonalne pola golfowe.

Do Warny z Kraniewa jedzie się autobusem ok. pół godziny. Można także zdecydować się na taksówkę, gdyż są one w Bułgarii bardzo tanie. W centrum Kraniewa, przy bazarze zawsze stoi kilka taksówek gotowych do drogi, warto jednak zawsze umówić się z taksówkarzem odnośnie ceny za przejazd zanim wsiądzie się do samochodu. Warna słynie ze swoich muzeów oraz przepięknej Cerkwi Katedralnej, jest to również idealne miejsce na zrobienie zakupów. Tanio można tutaj kupić wyroby skórzane i biżuterię. Polecamy też (zwłaszcza dla rodzin z dziećmi) wizytę w tutejszym delfinarium.

Popularne frazy związane z Kraniewem:
apartamenty Kraniewo, noclegi Kraniewo, Kraniewo kwatery, Kraniewo tanie noclegi, wczasy Kraniewo, wakacje Kraniewo, wakacje w Kraniewie, wille Kraniewo, wynajem Kraniewo.
© 2010 - 2021 WakacjeBG.pl - Walentyna apartamenty - tanie noclegi i kwatery, wczasy i wakacje