Strona głównaNasze kompleksyOferty last minuteOferty first minuteWarunki wynajmuTransferyPoradnikO nasKontakt

Wakacje w Bułgarii

tylko z nami!
Oferujemy pod wynajem apartamenty w Bułgarii na północnym i południowym wybrzeżu Morza Czarnego. Jeśli noclegi w Bułgarii są tym czego szukasz - nie mogłeś trafić lepiej!

dowiedz się więcej...
Aheloy
Aheloy to niewielka miejscowość położona w odległości około 20 km od miasta Burgas. Pomimo swojej lokalizacji w pobliżu drogi pomiędzy największymi ośrodkami na Wybrzeżu Morza Czarnego, Aheloy jest miejscem spokojnym i nastawionym na wypoczynek np. z dziećmi.

W przeciwieństwie do pobliskich resortów, Aheloy pozostało nietknięte przez inwazję ogromnych, zatłoczonych kompleksów hotelowych, dużych i głośnych restauracji oraz zachowało swoja naturalność i spokój. Nie ma tu wielkich budowli ale jest za to dużo świeżego powietrza, spokój i poczucie komfortu oraz bardzo gościnni i przyjaźnie nastawieni do turystów mieszkańcy.

Piaszczysta plaża znajduje się w niewielkiej odległości od wioski. Jest tu także molo i przystań dla jachtów. W Aheloy znajduje się też kamping z małą ale przepiękną plażą, która jest usytuowana na południe od wioski.

Popularne oferty
noclegi w Elenite - Marina/Panorama - Marina/Panorama (apt. 3 pokojowy)
noclegi w Elenite - Marina/Panorama - Marina/Panorama (apt. 2 pokojowy)
noclegi w Elenite - Privilege Fort Beach - Privilege (apt. 3 pokojowy)
noclegi w Elenite - Privilege Fort Beach - Privilege (apt. 2 pokojowy)

Pracujemy od poniedziałku
do piątku, od 9:00 do 17:00

Numer telefonu: 667 722 126

Kontakt e-mailowy:
Formularz kontaktowy

Zaplanuj

z nami 

wczasy w Bułgarii

Oferujemy apartamenty w Bułgarii pod wynajem na wakacje w bardzo dobrych cenach. Wynajmując od nas apartament w Bułgarii, masz zapewnioną opiekę polskiego rezydenta przez cały okres wczasów. Nasze oferty można znaleźć również na portalu WakacyjnyWynajem.pl.
Newsletter


Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych ofertach i promocjach zapisz się do naszego newslettera

© 2010 - 2021 WakacjeBG.pl - Tanie wczasy w Bułgarii z dojazdem własnym. Komfortowe apartamenty w Bułgarii pod wynajem na wymarzone wakacje.