Strona głównaNasze kompleksyOferty last minuteOferty first minuteWarunki wynajmuTransferyPoradnikO nasKontakt

Wakacje w Bułgarii

tylko z nami!
Oferujemy pod wynajem apartamenty w Bułgarii na północnym i południowym wybrzeżu Morza Czarnego. Jeśli noclegi w Bułgarii są tym czego szukasz - nie mogłeś trafić lepiej!

dowiedz się więcej...
Złote Piaski

Nazwa "Złote Piaski" wywodzi się ze starej legendy według której, podczas zakopywania skarbu, grupa zuchwałych piratów została ukarana przez ziemię, a skarb zamieniony w specyficzny "złoty" piasek.

Kurot położony jest 18 kilometrów na północ od Warny, w pobliżu Parku Narodowego. Region Złotych Piasków już od czasów Trackich i Rzymskich słynie z ogromnej ilości leczniczych źródeł, płynących z prędkością 150 m/sekundę.

Słońce w Złotych Piaskach nigdy nie zawodzi. Mało który z europejskich regionów oferuje podobnie sprzyjające warunki – Bułgaria jest prawdopodobnie najbliżej położonym miejscem, w którym zaznać można niemal już śródziemnomorskiego klimatu. Turyści przyzwyczajeni do kąpieli w "lodowatym" Bałtyku, w Morzu Czarnym odnajdują istny raj na ziemi. Nie dość, że temperatura wody utrzymuje się na bardzo przyjemnym poziomie, to jeszcze plaże w Złotych Piaskach należą do najlepszych w całej Europie. Pokryte miękkim, białym piaskiem, ciągną się przez cztery kilometry wzdłuż wybrzeża, miejscami osiągając nawet sto metrów szerokości. Dzięki nim, nawet w szczycie sezonu turystycznego, każdy znajdzie fragment wolnej plaży dla siebie.

Niemniej, bierny wypoczynek w nawet najpiękniejszych miejscach z czasem się nudzi. Na szczęście w Złotych Piaskach – w przeciwieństwie do wielu zachodnich kurortów – innych atrakcji również nie trzeba daleko szukać. W samej miejscowości znajduje się cały szereg obiektów sportowych – boiska, tory czy pola do paintballa. Słowem, wszystko to, czego potrzeba, by aktywnie wypocząć. Nie gorzej jest oczywiście z bazą gastronomiczną – kilkadziesiąt niewielkich pubów, większe restauracje, a w razie potrzeby – budki z doskonałymi naleśnikami na wynos. Złote Piaski słyną także ze względu na hotele – liczne i luksusowe, spełniają wszystkie europejskie standardy, przez co każdy z odwiedzających z pewnością poczuje się usatysfakcjonowany. Interesującą propozycją dla najmłodszych turystów jest park wodny – jeden z największych nad Morzem Czarnym.


Popularne oferty
noclegi w Elenite - Privilege Fort Beach - Privilege (apt. 2 pokojowy)
noclegi w Elenite - Marina/Panorama - Marina/Panorama (apt. 2 pokojowy)
noclegi w Kraniewie - Walentyna - Apartament Walentyna 6+2
noclegi w Elenite - Privilege Fort Beach - Privilege (apt. 3 pokojowy)

Pracujemy od poniedziałku
do piątku, od 9:00 do 17:00

Numer telefonu: 667 722 126

Kontakt e-mailowy:
Formularz kontaktowy

Zaplanuj

z nami 

wczasy w Bułgarii

Oferujemy apartamenty w Bułgarii pod wynajem na wakacje w bardzo dobrych cenach. Wynajmując od nas apartament w Bułgarii, masz zapewnioną opiekę polskiego rezydenta przez cały okres wczasów. Nasze oferty można znaleźć również na portalu WakacyjnyWynajem.pl.
Newsletter


Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych ofertach i promocjach zapisz się do naszego newslettera

© 2010 - 2021 WakacjeBG.pl - Tanie wczasy w Bułgarii z dojazdem własnym. Komfortowe apartamenty w Bułgarii pod wynajem na wymarzone wakacje.