Strona głównaNasze kompleksyOferty last minuteOferty first minuteWarunki wynajmuTransferyPoradnikO nasKontakt

Wakacje w Bułgarii

tylko z nami!
Oferujemy pod wynajem apartamenty w Bułgarii na północnym i południowym wybrzeżu Morza Czarnego. Jeśli noclegi w Bułgarii są tym czego szukasz - nie mogłeś trafić lepiej!

dowiedz się więcej...
Elenite
Elenite to wioska wakacyjna zdecydowanie spokojniejsza niż sąsiedni Słoneczny Brzeg, dlatego idealnie nadająca się na rodzinne wakacje. Z pewnością nie zabraknie tu atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Podstawowym atutem miejscowości jest tutejsza plaża nosząca miano “Robinson”. Ciągnie się ona na długości kilku kilometrów i można na niej wypożyczyć leżaki i parasole, jak również rowery wodne, kajaki czy sprzęt do windsurfingu. Dzięki swojej długości plaża “Robinson” stanowi idealne miejsce na wieczorne spacery.

Na terenie miejscowości znajduje się park wodny z ogromną ilością basenów, zjeżdżalni i przeróżnych atrakcji wodnych oraz wydzieloną częścią dla najmłodszych. Zarówno dzieci jak i dorośli mogą tutaj spędzić cały dzień na wodnym szaleństwie!

Odległość od centrum Słonecznego Brzegu to 6 km. Podróż do starożytnego miasta Nessebar umieszczonego na liście światowego dziedzictwa UNESCO zajmuje ok. 20 minut. Dodatkową atrakcję stanowią pomosty na plaży, z których kilka razy dziennie wypływają małe statki w rejs do Nesebaru (wodne autobusy).

Elenite - apartamenty na wakacje - wybierz kompleks

Marina/PanoramaPrivilege Fort Beach

Popularne oferty
noclegi w Elenite - Marina/Panorama - Marina/Panorama (apt. 2 pokojowy)
noclegi w Elenite - Privilege Fort Beach - Privilege (apt. 3 pokojowy)
noclegi w Elenite - Marina/Panorama - Marina/Panorama (apt. 3 pokojowy)
noclegi w Elenite - Privilege Fort Beach - Privilege (apt. 2 pokojowy)

Pracujemy od poniedziałku
do piątku, od 9:00 do 17:00

Numer telefonu: 667 722 126

Kontakt e-mailowy:
Formularz kontaktowy

Zaplanuj

z nami 

wczasy w Bułgarii

Oferujemy apartamenty w Bułgarii pod wynajem na wakacje w bardzo dobrych cenach. Wynajmując od nas apartament w Bułgarii, masz zapewnioną opiekę polskiego rezydenta przez cały okres wczasów. Nasze oferty można znaleźć również na portalu WakacyjnyWynajem.pl.
Newsletter


Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych ofertach i promocjach zapisz się do naszego newslettera

© 2010 - 2021 WakacjeBG.pl - Tanie wczasy w Bułgarii z dojazdem własnym. Komfortowe apartamenty w Bułgarii pod wynajem na wymarzone wakacje.