Strona głównaNasze kompleksyOferty last minuteOferty first minuteWarunki wynajmuTransferyPoradnikO nasKontakt

Wakacje w Bułgarii

tylko z nami!
Oferujemy pod wynajem apartamenty w Bułgarii na północnym i południowym wybrzeżu Morza Czarnego. Jeśli noclegi w Bułgarii są tym czego szukasz - nie mogłeś trafić lepiej!

dowiedz się więcej...

Garden of Eden

Garden of Eden to prestiżowy, ekskluzywny, pięciogwiazdkowy kompleks położony nad samym morzem w malowniczej miejscowości Święty Włas na czarnomorskim wybrzeżu, tylko 3km od największego kurortu Bułgarii jakim jest Słoneczny Brzeg. Ogromnym atutem obiektu jest własna, piaszczysta plaża, na którą mają dostęp jedynie goście kompleksu Garden of Eden.

Obiekt jest otoczony wspaniałym ogrodem z ogromną ilością basenów zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. W ośrodku goście mogą skorzystać z luksusowego centrum SPA. Na terenie kompleksu turyści znajdą także restauracje, kawiarnie i bary. Bez wątpienia Garden of Eden to jeden z najbardziej luksusowych i ekskluzywnych kompleksów nad Morzem Czarnym!

Z kompleksu Garden of Eden bardzo łatwo (dzięki regularnie kursującym autobusom, taksówkom i prywatnym minibusom) dostać się do Słonecznego Brzegu, centrum Świętego Własu i Nessebaru.

Dość blisko, bo oddalona tylko o 15 minut spaceru, znajduje się cudowna Marina z butikami, doskonałymi restauracjami, barami koktajlowymi i fantastycznymi jachtami na sprzedaż.
Zobacz oferty z kompleksu Garden of Eden ...
Popularne oferty
noclegi w Kraniewie - Walentyna - Apartament Walentyna 6+2
noclegi w Elenite - Privilege Fort Beach - Privilege (apt. 2 pokojowy)
noclegi w Elenite - Marina/Panorama - Marina/Panorama (apt. 3 pokojowy)
noclegi w Elenite - Privilege Fort Beach - Privilege (apt. 3 pokojowy)

Pracujemy od poniedziałku
do piątku, od 9:00 do 17:00

Numer telefonu: 667 722 126

Kontakt e-mailowy:
Formularz kontaktowy

Zaplanuj

z nami 

wczasy w Bułgarii

Oferujemy apartamenty w Bułgarii pod wynajem na wakacje w bardzo dobrych cenach. Wynajmując od nas apartament w Bułgarii, masz zapewnioną opiekę polskiego rezydenta przez cały okres wczasów. Nasze oferty można znaleźć również na portalu WakacyjnyWynajem.pl.
Newsletter


Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych ofertach i promocjach zapisz się do naszego newslettera

© 2010 - 2021 WakacjeBG.pl - Tanie wczasy w Bułgarii z dojazdem własnym. Komfortowe apartamenty w Bułgarii pod wynajem na wymarzone wakacje.