Strona głównaNasze kompleksyOferty last minuteOferty first minuteWarunki wynajmuTransferyPoradnikO nasKontakt

Wakacje w Bułgarii

tylko z nami!
Oferujemy pod wynajem apartamenty w Bułgarii na północnym i południowym wybrzeżu Morza Czarnego. Jeśli noclegi w Bułgarii są tym czego szukasz - nie mogłeś trafić lepiej!

dowiedz się więcej...

Arena I

Kompleks Arena znajduje się w najlepszej lokalizacji spośród wszystkich kompleksów wchodzących w skład Dinevi Resort. Jest to jedyny kompleks położony tuż obok przystani. Arena dzieli się na części Arena I i Arena II oraz centralną ogólnodostępną dla turystów zakwaterowanych w obu częściach. Kompleks Arena wypełnia naturalna zieleń z egzotycznymi akcentami tworząc oryginalną atmosferę. W niektórych obszarach kompleksu znajdują się atrakcyjne ogrody skalne wypełnione kwiatami.

Przystań ukończona w 2007 roku, jest największym i najnowocześniejszym portem w Bułgarii, z miejscem dla 300 najwyższej klasy jachtów. Marina zdobyła wiele nagród i jest obecna w międzynarodowych katalogach najbardziej elitarnych przystani na świecie. Przystań jest centralnym punktem całego ośrodka zwanego Dinevi Resort, do którego należy również kompleks Arena. Obok przystani znajduje się promenada z ograniczonym dostępem pojazdów, gdzie można znaleźć liczne eleganckie restauracje, bary i kluby nocne. Po obu stronach przystani znajdują dwie ładne piaszczyste plaże.

Wśród atrakcji kompleksu znajdują się baseny dla dorosłych i dla dzieci, nowoczesne centrum SPA, siłownia, butik, kawiarenka internetowa, supermarket, amfiteatr na świeżym powietrzu oraz Cerkiew.


Zobacz oferty z kompleksu Arena I ...
Popularne oferty
noclegi w Elenite - Marina/Panorama - Marina/Panorama (apt. 3 pokojowy)
noclegi w Elenite - Marina/Panorama - Marina/Panorama (apt. 2 pokojowy)
noclegi w Kraniewie - Walentyna - Apartament Walentyna 6+2
noclegi w Elenite - Privilege Fort Beach - Privilege (apt. 2 pokojowy)

Pracujemy od poniedziałku
do piątku, od 9:00 do 17:00

Numer telefonu: 667 722 126

Kontakt e-mailowy:
Formularz kontaktowy

Zaplanuj

z nami 

wczasy w Bułgarii

Oferujemy apartamenty w Bułgarii pod wynajem na wakacje w bardzo dobrych cenach. Wynajmując od nas apartament w Bułgarii, masz zapewnioną opiekę polskiego rezydenta przez cały okres wczasów. Nasze oferty można znaleźć również na portalu WakacyjnyWynajem.pl.
Newsletter


Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych ofertach i promocjach zapisz się do naszego newslettera

© 2010 - 2021 WakacjeBG.pl - Tanie wczasy w Bułgarii z dojazdem własnym. Komfortowe apartamenty w Bułgarii pod wynajem na wymarzone wakacje.