Strona głównaNasze kompleksyOferty last minuteOferty first minuteWarunki wynajmuTransferyPoradnikO nasKontakt

Wakacje w Bułgarii

tylko z nami!
Oferujemy pod wynajem apartamenty w Bułgarii na północnym i południowym wybrzeżu Morza Czarnego. Jeśli noclegi w Bułgarii są tym czego szukasz - nie mogłeś trafić lepiej!

dowiedz się więcej...

O nas


WakacjeBG.pl to internetowa platforma wynajmu apartamentów wakacyjnych w Bułgarii. Właścicielem serwisu jest firma ABIERTO (NIP: 633-126-29-78, REGON: 021355037). Nasz portal jest skierowany do osób, które samodzielnie chcą zorganizować wyjazd na wakacje do Bułgarii. Nie jesteśmy właścicielem apartamentów prezentowanych na naszym portalu. Należą one do prywatnych osób, które zdecydowały się na współpracą z nami poprzez publikację swojej oferty wynajmu w naszym serwisie. Przed zamieszczeniem na stronie internetowej, wszystkie apartamenty zostały przez nas sprawdzone pod kątem lokalizacji, standardu i wyposażenia.

Istniejemy od 2010 roku i dzięki nam wymarzone wakacje w Bułgarii spędziło już ponad 4000 osób!

Naszą firmę tworzą pełni entuzjazmu ludzie. Stawiaiamy sobie za cel pełne zadowolenie naszych klientów. Wynajmując apartament przy pomocy naszego portalu mają Pańśtwo gwarancję profesjonalnej obsługi od momentu wyboru apartamentu i jego rezerwacji, aż po wyjazd z Bułgarii po udanych wakacjach. Na miejscu opiekę nad turystami przejmuje rezydent, gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania, doradzić i udzielić pomocy w awaryjnych sytuacjach. Jest on zawsze obecny przy zakwaterowaniu i wykwaterowaniu naszych gości.

Nie jesteśmy organizatorem turystyki, pośrednikiem turystycznym ani agentem turystycznym, dlatego nie oferujemy wyżywienia, dojazdu do Bułgarii ani ubezpieczenia. Wszystkie te rzeczy nasi klienci organizują sobie we własnym zakresie. Możemy jednak pomóc przy organizacji transferu z lotniska w Burgas lub Warnie oraz doradzić najkorzystniejszy sposób dotarcia na miejsce.

GWARANCJA CENY

Ceny wynajmu apartamentów są u nas stałe i nie ulegają zmianie aż do końca sezonu letniego. Po dokonaniu rezerwacji apartamentu, nasi klienci otrzymują oficjalne Potwierdzenie Rezerwacji, na którym widnieje ostateczna, niezmienna cena za wynajem. Zachęcamy także do zapoznania się ze szczegółowymi Warunkami Wynajmu.

ŻYCZYMY UDANYCH WAKACJI W BUŁGARII i pozostajemy do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących naszej oferty!

Zespół WakacjeBG.pl

Popularne oferty
noclegi w Elenite - Privilege Fort Beach - Privilege (apt. 2 pokojowy)
noclegi w Elenite - Privilege Fort Beach - Privilege (apt. 3 pokojowy)
noclegi w Kraniewie - Walentyna - Apartament Walentyna 6+2
noclegi w Elenite - Marina/Panorama - Marina/Panorama (apt. 2 pokojowy)

Pracujemy od poniedziałku
do piątku, od 9:00 do 17:00

Numer telefonu: 667 722 126

Kontakt e-mailowy:
Formularz kontaktowy

Zaplanuj

z nami 

wczasy w Bułgarii

Oferujemy apartamenty w Bułgarii pod wynajem na wakacje w bardzo dobrych cenach. Wynajmując od nas apartament w Bułgarii, masz zapewnioną opiekę polskiego rezydenta przez cały okres wczasów. Nasze oferty można znaleźć również na portalu WakacyjnyWynajem.pl.
Newsletter


Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych ofertach i promocjach zapisz się do naszego newslettera

© 2010 - 2021 WakacjeBG.pl - Tanie wczasy w Bułgarii z dojazdem własnym. Komfortowe apartamenty w Bułgarii pod wynajem na wymarzone wakacje.